من وکیلم! همانی که گاه شرخرم میخوانی! گاه کار چاق کن ! و هر دم به حرام و حلال پولم شک میکنی ! پوست من کنده شده تا واحدهای دانشگاه را پاس کنم ! توی این خارج لعنتی برای تامین مخارجم و هزینه دانشگاه صبح تا شب کار کردم و سیگار کشیدم و حرص خوردم ! چون من فرزند یک استاد دانشگاه بودم و پدرم را زود ما را تنها گذاشت !
من اقازاده نبودم و پدرم همیشه به ما یاد داده بود که پول خلال بخورید چون هیچ وقت درمانده نمیشوید ! کار کردم . هر کاری که میشد یک دانشجو انجام دهد تا خرجش را تامین کند ! به امید اینده و روزها را در سالن دادگاها سپری کردم تا تجربه کسب کنم . من تا صبح پرونده میخواندم و کتابها را زیر و رو میکردم و استرس روزه دادگاه موکلم را داشتم . با صد نفر م میکردم و با قاضی لجباز و دادستان سخت گیر جلسه گذاشتم .
 در شهر اگر یک چراغ روشن بود.آن چراغ اتاق من بود که چشمانی سرخ و تنی خسته در آن به دنبال آزادی درمانده ای بودند !  و من بارها پای میز کار خوابم برده است ! گاه مادرانه دل میسوزانم و گاه پدرانه تکیه گاه میشوم گاه خواهری میشوم محرم راز و گاه برادری همراه در سفری دور و دراز و تو مرا قضاوت میکنی ! و مرا اندوهی نیست.من تو را با وجدانت و با خدا ، تنها میگذارم 

وضعیت ویژه در پروازهای ایران به اکوادور و ونزوئلا

قبل از خرید پاسپورت جعلی و یا مشابه برای پناهندگی این مقاله را بخوانید

توصیه های سفر به اکوادور و امریکای جنوبی نوشته پویا منصفی

گاه ,کار ,دانشگاه ,یک ,کنم ,تو ,بود که ,میکردم و ,و با ,و گاه ,و پدرم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیمه آور عرفان عاشورا همه چی کده vertam یک وبلاگ فیک می باشد... با سپاس فراوان تو می تونی... آراد آهن گیم ها و برنامه های اندروید